HAKKIMIZDA

Firmamız 2004 yılında Avrupa ve Balkan ülkelerine kendi özmal araçlarıyla komple ve grupaj taşımacılık yapmak üzere kurulmuştur.

35 adet özmal ve 30 adet kiralık araçla Avrupa ülkeleri ile birlikte Balkan ülkelerine ithalat ve ihracat taşıma hizmeti vermektedir. Aynı zamanda 3. dünya ülkelerine de sorunsuz taşıma hizmeti vermeye başlamıştır.

Firmamızın temel prensibi doğruluk, dürüstlük, güvenli ve en hızlı ulaşımın yanında en uygun fiyatlarla tüm müşterilerimize hizmet verebilmektir. Müşterilerimize aracın seyri hakkında sürekli bilgi aktarmak ve en seri şekilde yükü yerine ulaştırabilmektir.


Misyonumuz

Uluslararası nakliyat hizmetlerini sunarken, müşterilerinin haklarına, yasalara, çevreye ve çalışanına saygılı, güvenilir ve yenilikçi kimliğiyle gelişen teknolojiyle birlikte gereksinimlere beklentilerin ötesinde, bütünsel çözümler sunmak...

Vizyonumuz

Sektörde öncü, kabul edilmiş değerlere uygun, bugünkü ve yarınki ihtiyaçları karşılayabilen, Asya ve Avrupa arasındaki köprüde lojistik ve taşımacılık denince akla ilk gelen, bir dünya markası olmak...


İncilipınar Mah. 57 No'lu Cad. No:21 Ekip İş Merkezi Kat: 3/15 Şehitkamil/GAZiANTEP

TOP